Отзыв о тренинге (со страницы https://vk.com/vivationlviv):

 

Заключительная групповая фотография:

 

 

 

Объявление о тренинге:

 

Михайло Простаков і Тренінговий Центр «ТОТЕМ»

презентують

психофізичний практикум

ПОТІК РОДУ

Хочете навчитися усвідомлювати і використовувати силу свого роду для вирішення проблем і досягнення життєвих цілей?

Приходьте на унікальний тренінг, синтезуючий практику Сімейних розстановок по Берту Хеллінгеру і Вайвейшн (Інтегративний Ребефінг).

Сімейні розстановки допоможуть усвідомити причини труднощів у взаєминах і блоків, заважаючих в повному обсязі приймати енергію роду.

Вайвейшн допоможе інтегрувати отриманий результат, закріпити його і закінчити тренінг в легкому гарному настрої.

За допомогою тренінгу Ви зможете:

- Познайомитися і навчитися техніці Вайвейшн. Застосувати техніку за темою тренінгу.

- Побачити вирішення актуальних проблем у житті (розстановку можна проводити по будь-якому запиту, пов'язаному з невдоволенням будь чим в житті і бажанням змінити це);

- Виявити вплив історії сім'ї (батьків, бабусь, дідусів, прабабусь і т.д.) на життя окремої людини;

- Вирішити труднощі, пов'язані з самореалізацією в житті, з відносинами в парі, з батьками (дітьми), з успіхом на роботі;

- Зробити життя більш усвідомленим і гармонійним;

- Виявити можливі переплетення в сімейній історії (коли одна людина, сама того не усвідомлюючи, перебирає на себе трагічну долю одного з своїх родичів) для того, щоб людина знайшла шляхи побудови своєї власної бажаної долі;

- Розв'язати назрілі конфлікти і суперечності, які заважають просуватися в житті.

Учасники по завершенню тренінгу:

- Знімуть блоки в тілі, які заважають гармонійному течією енергії в тілі;

- Знімуть родові травми і негативні сімейні програми;

- Візьмуть свої енергії та енергії роду;

- Знайдуть навик контролю особистих енергетичних потоків;

- Знімуть психологічні блоки і комплекси по темі тренінгу;

- Винесуть результати: загальне оздоровлення організму, підвищення життєвого тонусу, зняття напруги, вихід на позитивне приємний настрій. 

 

Вартість участі за два дні: 

До дня проведення 400 грн., та 500 грн. в день реєстрації, з можливістю ночівлі для іногородніх і львів’ян.

Також діє система знижок «приведи друга» - мінус 100 грн. за кожного (при умові участі друга в перший раз).

 

Час проведення семінару: 

2 лютого (сб) - з 11.00 до 20.00 години

3 лютого (нд) - з 10.00 до 19.00 години

 

Увага!

Для участі в тренінгу необхідно заповнити анкету та надіслати за адресою stas_y@ukr.net до 1.02.2013р. Обов’язкова передоплата.

Місце проведення повідомляється лише після реєстрації.

 

Організатор у Львові: Єкімов Станіслав (керівник ТЦ «ТОТЕМ»).

Телефони: +38-067-670-50-28; +38-063-241-18-12

ВКонтакті:  http://vk.com/event42607338

 

Ведучий тренінгу:

 

Михайло Простаков – інструктор Вйвейшн (Інтегративного Ребефінгу - Вільного дихання), практикуючий психолог, сертифікований фахівець з позитивної психології та психотерапії, транскультуральної сімейної психотерапії та психосоматичної медицини, науковий кореспондент Інституту психології ім. Г.С. Костюка НАПН України.

Контакти ведучого:
063-360-63-03 (life),
099-738-43-53 (MTC),
068-253-30-40 (Київстар - Билайн)
Михайло Простаков


 

У програму тренінгу входить навчання Вайвейшн (Vivation) - теорія та практика (чотири дихальні сесії).

 

Назва Vivation (Вайвейшн) - походить від латинського vivo - жити. Дана методика дозволяє через усвідомлене дихання стати більш живим, підвищити свій енергетичний потенціал, поліпшити емоційний стан і фізичне здоров'я, злитися з єдиним потоком життя.

Метод Вайвейшн розроблений в 1975 Джимом Леонардом і Філом Лаутом, учнями засновника ребефинга Ленарда Ора. Засновники з'єднали в своїй методиці досвід застосування східних практик фізичного і психодуховного розвитку і кращі здобутки західної психології. На думку засновників Вайвейшн необхідно не тільки вивільняти емоції, як це пропонується в ребефінгу або холотропному диханні, але й усвідомлено працювати зі звільненими емоціями і переживаннями. Алгоритм такої роботи був сформульований у вигляді п'яти технічних прийомів (елементів) Вайвейшн.

Головною особливістю процесів "Вайвейшн" є можливість інтеграції (прийняття). У процесі дихання, йде прийняття та усвідомлення витіснених в підсвідоме структур, таких як: комплекси, конфлікти, стреси, блоки, патерни, імпрінти, табуйовані бажання і т.п.

Зцілювальний вплив на психіку людини в різних дихальних практиках є неможливим без інтеграції отриманого досвіду, тобто без об'єднання раніше розрізнених частин свідомості в єдине ціле, без узгодження взаємодії всіх рівнів, структур і елементів внутрішньої психологічної реальності. Саме навчання учасника тренінгу алгоритму інтеграції є особливістю дихальної практики Вайвейшн.

 Дізнатися більше про Вайвейшн можна за адресою http://vivation.ru/techniks.html

 

 

 

Системні розстановки є одним із способів роботи з проблемами, що виникають у людських системах. Перш за все, і найбільш часто вони застосовуються при роботі з проблемами в сім'ях або або проблемами, що беруть свій початок з сім'ї. Це називається «сімейні розстановки».

Інше основне застосування - у відношенні організацій, таких як комерційні підприємства, клуби, школи і т.п. Тоді це називається «організаційні розстановки».

Хоча ця робота може робитися в режимі сесії один на один з терапевтом, зазвичай вона робиться в групі ніяк не пов'язаних між собою людей. Учасники групи вибираються на ролі заступників членів сім'ї або елементів організації, з якою проводиться робота. При цьому виявляються приховані і несподівані динаміки, діючі всередині системи, і з ними проводиться робота, спрямована на повагу і пошук гарного місця для всіх членів системи.

Зазвичай робиться кілька розстановок в межах однієї групи, яка може тривати від одного до декількох днів. Учасники як представляють свої теми для роботи, так і отримують досвід співпереживання і розширюють своє розуміння, спостерігаючи за роботою з сім'ями та організаціями для інших учасників групи.

Під час розстановки ми відчуваємо складну мережу взаємозв'язків, яка пов'язує наше сьогодення з минулими поколіннями і яка служить містком у майбутнє. Системні розстановки показують і в деяких випадках прояснюють ті сили, які діють в живих системах і які інакше залишалися б занадто складні для розуміння і використання. Сліди прояви тих же сил ми можемо бачити в природі, наприклад, коли вся зграя птахів раптово змінює напрямок (Р. Шелдрейк, 2003). Якби ця синхронність була заснована на сприйнятті птахами один одного за допомогою звичайних органів чуття, то це зміна напрямку було б послідовним, як падають одна за одною кісточки доміно. Але замість цього вони рухаються як єдине ціле без уповільнення. Системні розстановки також засновані на засобах комунікації, які ми ще не розуміємо до кінця. Але вони допомагають системним динамікам проявлятися через заступників.

Системна розстановка проявляє просту і таку що запам'ятовується картину руху ситуації, дає можливість клієнтові відчути резонанс із ситуацією в цілому, дозволяє усвідомити шляхи трансформації та ефективно її провести.

 

 


Если Вы хотите поддержать меня, поблагодарить, без причины или по причине хорошей работы, или хотите помочь моей баготворительной просветительской деятельности:

Карта Приватбанка:

5457 0822 7888 8925

Простаков Михаил Юрьевич

 

Община Виссариона

vissarion.ru
Виссарион и Община Виссариона

Последний завет

slovo.vissarion.ru
Слово Виссариона

Квартиры посуточно

www.ukrflats.com
Квартиры посуточно Одесса, Киев, Львов, Украина

Недвижимость Украины

garna.net
Квартиры, Дома, Участки, Офисы, Аренда, Продажа, Посуточно