Я провожу большую работу по созданию обучающих фильмов на основе видеозаписей моих мастер-классов и мастер-классов других мастеров, которые безоплатно выкладываю для общего доступа в социальных сетях. Оказать добровольную денежную поддержку моему труду можно по счёту:
Карта Приватбанка:
4149 4390 0242 7312
Простаков Михаил Юрьевич


Также на этот счёт вы можете переводить деньги за платные услуги.

ВМЕСТЕ ПРЕОБРАЗИМ МИР!

Община Виссариона

vissarion.ru
Виссарион и Община Виссариона

Последний завет

slovo.vissarion.ru
Слово Виссариона

Квартиры посуточно

www.ukrflats.com
Квартиры посуточно Одесса, Киев, Львов, Украина

Недвижимость Украины

garna.net
Квартиры, Дома, Участки, Офисы, Аренда, Продажа, Посуточно

Практикум відбувся!

Групова фотографія.

 

 

Оголошення про тренінг:

Михайло Простаков і Тренінговий Центр «ТОТЕМ»

Даний психофізичний практикум являє собою досвід з'єднання того, що представляється мені найкращим у Вайвейшн та інших інтенсивних інтеграційних практиках.

Основна мета даного семінару - дати можливість всім учасникам добре "продихатися". У перебігу двох днів буде чотири дихальні сесії. Сесії будуть тривалими і будуть структуровані у відповідності з перевіреними часом канонами проведення глибинних інтеграційних дихальних процесів.

Дихати будемо під підбірки якісної інтегративної музики.

Між дихальними сесіями проводитимуться активуючі свідомість і підсвідомість тілесно-орієнтовані і дихальні вправи.

Кожна дихальна сесія буде завершуватися обміном враженнями від процесу (шеринг).

На початку практикуму всі учасники будуть ознайомлені з прийомами дихання Вайвейшн (5 технічних елементів, значення усвідомленості і прийняття відповідальності).

З'єднання практики Вайвейшн з елементами інших інтенсивних інтеграційних психотехнологій, тілесно-орієнтованих і енергетичний вправ забезпечать максимальну ефективність процесу і найбільш сприятливі умови для інтеграції особистості.

Основним завданням практикуму ВАЙВЕЙШН - НАБУТТЯ ЦІЛІСНОСТІ є самопізнання, розширення свідомості, знайомство з власним несвідомим, інтеграція отриманого досвіду і створення цілісної (інтегрованої) особистості.

 

Вартість участі за два дні: 

До 1 травня 300 грн.; до дня проведення 400 грн., та 500 грн. в день реєстрації.

Також діє система знижок «приведи друга» - мінус 100 грн. за кожного (при умові участі друга в перший раз).

 

Час проведення семінару: 

11 травня (сб) - з 11.00 до 20.00 години

12 травня (нд) - з 10.00 до 19.00 години

 

Увага!

Для участі в тренінгу необхідно заповнити анкету та надіслати за адресою stas_y@ukr.net до 10.05.2013р. Обов’язкова передоплата.

Місце проведення повідомляється лише після реєстрації.

 

Організатор у Львові: Єкімов Станіслав (керівник ТЦ «ТОТЕМ»).

Телефони: +38-067-670-50-28; +38-063-241-18-12

ВКонтакті:  http://vk.com/event42607338

ІНТЕГРАЦІЯ (Integration) - процес, за допомогою якого частини з'єднуються в ціле; на особистісному рівні стан організму, коли всі складові елементи індивіда, його риси чи якості діють узгоджено як єдине ціле.

Карл Густав Юнг використовував цей термін у три способи:

1) як опис (або навіть діагноз) психологічної ситуації індивіда. Вона має на увазі обстеження взаємодії свідомості і несвідомого, чоловічого та жіночого складової особистості, різних пар протилежностей, позиції его щодо тіні і динаміки взаємодій між функціями і установками свідомості. Діагностично інтеграція обратна дисоціації;

2) як подпроцесс індивідуації (інтеграція створює основу для індивідуації). Як наслідок інтеграція може призвести до почуття цілісності в результаті з'єднання воєдино різних аспектів особистості;

3) як стадію розвитку, типову для другої половини життя, коли різні взаємодії досягають певної рівноваги чи оптимального рівня конфлікту і напруги.

Психічна інтеграція служить організації повного особистісного здійснення, координуючи окремі частини індивідуальності одну з одною так, щоб у результаті отримати єдину особистість.

Згідно К.Г. Юнгом, інтеграція - це суттєвий крок на шляху індивідуації і самоздійснення (Selbstverwirklichung). Коли різні аспекти особистості існують незалежно один від одного, це може привести до дисоціації (роз'єднання і хворобливого розщеплення) індивідуальності. Здатність інтегруватися є вираженням здорового і нормального Я. Особливо при терапії неврозів інтеграція змістів які відокремилися і були витіснени є найважливішим процесом.

У творах Юнга поняття "інтеграція" має основоположне значення в наступних двох областях: по-перше, при зіткненні (Auseinandersetzimg) з "тінню" і, по-друге, в області багатошарових взаємин (Interaktion) між свідомістю та несвідомим. Часто Юнг каже про інтеграцію тіні, тобто темної сторони особистості. У той час як багато людей проектують свою тінь на інших людей або на "суспільство", невроз, швидше за все, веде до того, щоб здійснити інтеграцію таких сил.


 Ведучий тренінгу:

Михайло Простаков – інструктор Вайвейшн (Інтегративного Ребефінгу), практикуючий психолог, сертифікований фахівець з позитивної психології та психотерапії, транскультуральної сімейної психотерапії та психосоматичної медицини, науковий кореспондент Інституту психології ім. Г.С. Костюка НАПН України.

Контакти ведучого:
063-360-63-03 (life),
099-738-43-53 (MTC),
068-253-30-40 (Київстар - Билайн)
Михайло Простаков

 

У програму тренінгу входить навчання Вайвейшн (Vivation) - теорія та практика (чотири дихальні сесії).

 

Назва Vivation (Вайвейшн) - походить від латинського vivo - жити. Дана методика дозволяє через усвідомлене дихання стати більш живим, підвищити свій енергетичний потенціал, поліпшити емоційний стан і фізичне здоров'я, злитися з єдиним потоком життя.

Метод Вайвейшн розроблений в 1975 Джимом Леонардом і Філом Лаутом, учнями засновника ребефинга Ленарда Ора. Засновники з'єднали в своїй методиці досвід застосування східних практик фізичного і психодуховного розвитку і кращі здобутки західної психології. На думку засновників Вайвейшн необхідно не тільки вивільняти емоції, як це пропонується в ребефінгу або холотропному диханні, але й усвідомлено працювати зі звільненими емоціями і переживаннями. Алгоритм такої роботи був сформульований у вигляді п'яти технічних прийомів (елементів) Вайвейшн.

Головною особливістю процесів "Вайвейшн" є можливість інтеграції (прийняття). У процесі дихання, йде прийняття та усвідомлення витіснених в підсвідоме структур, таких як: комплекси, конфлікти, стреси, блоки, патерни, імпрінти, табуйовані бажання і т.п.

Зцілювальний вплив на психіку людини в різних дихальних практиках є неможливим без інтеграції отриманого досвіду, тобто без об'єднання раніше розрізнених частин свідомості в єдине ціле, без узгодження взаємодії всіх рівнів, структур і елементів внутрішньої психологічної реальності. Саме навчання учасника тренінгу алгоритму інтеграції є особливістю дихальної практики Вайвейшн.

 Дізнатися більше про Вайвейшн можна за адресою http://vivation.ru/techniks.html